SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peshku ne furre
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '14
ID e produktit :
48215
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peshku ne furre(Derguar nga Dhuratta Gela)

Peshk i fresket 2 kg.
100ml Vaj ulirri
1luge gjelle Krip
biber i zi.

Pastrohet peshku, lyhet me vajin e ullirit, mbrenda i hedhin pak kripe , biber te zi dhe melmesa tjera te cilat i duam, siper i hedhim prap pak kripe val dhe 1/2 e limonit.
Te mbeshtjellur me folje alumini, e fusim ne furre ne temperatur mesatare qe te piqet n'veti.
Para perfundimit i heqim foljen dhe e lem te marr pak ngjyre te kuqrremt siper.
Informata rreth publikuesit
1000 Receta
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »