SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Torte me kokos(pa vezë)
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '14
ID e produktit :
48223
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Torte me kokos(pa vezë)2 gota kos2 gota miell1.5 gota sheqer1 gotë vaj100 gr kokos1 pluhur për pjekurina1 çokolatë kuzhine Të gjitha këto përzihen ,qiten në tepsi jo aq të madhe dhe piqen në temperaturë 170-180 gradë përafërsisht 25 minuta.Kur të pjeket torta,e shkrijmë çokolatën me pak qumësht dhe e lyejmë torten përmbi.P.S.Gota duhet të ketë masën 200 ml
Informata rreth publikuesit
1000 Receta
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »