SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Speca të kuq të mbushur me djath.
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '14
ID e produktit :
48226
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Speca të kuq të mbushur me djath.
Përbërësit:
1 kg speca të kuq
200 gr kaqkavall
2 vezë
galetë(thërmia buke)

Përgatitja:
Specat i pastrojmë ,i pjekim dhe i qërojmë.
I mbushim me kaqkavall(jo plot).Pastaj i rrotullojmë në miell,mandej në vezë dhe në fund në galetë(thërmia buke).I fërgojmë në vaj të nxehtë.
Informata rreth publikuesit
1000 Receta
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »