SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Maqinat per paleta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Nëntor '14
ID e produktit :
48237
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten komplet maqinat per paleta , maqina per prerjen e trupit , maqine me kater sharra (multi-saw machine ) , maqine per premjen me ni sharre , maqine per premjen dhe heqjen e anesoreve dhe maqine kufizuse.Jane te shfrytezuara vetem 6 muaj.
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »