SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Trapezari (Tavoline buke me 6 karrige)
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '14
ID e produktit :
48239
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tavoline buke -Trapezari (Tavoline buke me 6 karrige ) nga druri e blere ne Lesna . Tavoline dhe karriget jane krejt pak te te perdorur dhe te pademtuar.
Informata rreth publikuesit
vlora
Prishtinë
044 628 752
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »