SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Kitaren klasike Yamaha C80
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
21 Maj '15
ID e produktit :
48269
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Kitaren klasike Yamaha C80,eshte e ruajtur dhe ne gjendje te rregullt,eshte shume pak e perdorur.

Numrat kontaktues: 045 614 325. Viber : +377 49 565 919
Informata rreth publikuesit
Alixhan
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »