SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peek-A-Books! Qendra për Kujdes dhe Zhvillim të Fëmijës
Kategoria :
Postuar :
10 Shtator '14
ID e produktit :
48283
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ku mësimi është argëtim!
Gjuha shqipe dhe angleze fliten gjatë gjithë ditës
Dhomat e aktivitetit të mëdha dhe të ndritshme me dritë natyrore
2.5 m2 hapësirë të brendshme për fëmijë
Kopsht/hapësirë e jashtme e madhe me qendër të lojës
Raporti mesatar mësuese/fëmijë 1:10
Personeli mësimor i kualifikuar dhe me eksperiencë
Plane mësimore atraktive të inspiruara nga Hap pas Hapi, Montessori, Reggio Emilio, Zhvillimi i Mendimit Kritik gjatë Leximit dhe Shkrimit
Ushqime të freskëta përgatiten çdo ditë në kuzhinën tonë
Frutat dhe perimet e freskëta shërbehen për zëmra
Licencuar nga Ministria e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë (MASHT) për të ofruar shërbime të avancuara për fëmijë në edukimin parashkollor (mosha 1-6 vjeç)
Vendosini të vegjlit tuaj në kujdesin e dikujt që i besoni!
www.peekabooks.org   info@peekabooks.org  +386 (0)49 1000 60
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »