SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vila OAZA
Çmimi :
€130.00
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '15
ID e produktit :
48284
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
siperfaqja eshte 4.3 (hektar ) ka lumin per`rreth, dhe liqen artificial ne oborr per kultivim t`peshkut, eshte e thururr komplet gjithashtu ka garazhen per vetur dhe nje stall per kafsh t`ndryshme ndersa. Vila eshte 2 kateshe, ne katin e pare, eshte kuzhina, dhoma e nejes (salloni) , dhe banjo , Kati i dyte , 2 dhoma gjumi , banjo dhe ballkoni, eshte e ndertuar me standarte moderne, dhe e kompletuar, rrym , uje , wi-fi , etj. Nr kontaktues :AGRON BLLACA 044 131-954
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »