SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
e6 dhe samsung
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator '14
ID e produktit :
48319
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet nokia e6 dhe samsung c3050 ose ndrrohen me iphone 4 ose 4s.
jan origjinal dhe ne gjendje shum te mir
nr 049142123
Informata rreth publikuesit
Mentor
Prizren
prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »