SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Prerse e kabllave dhe shume tjerave
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
48511
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Prerse e kabllave dhe shume tjerave
Pren kabell, tela, tepih, lekur, karton, teneqe, gume dhe shume te tjera. Prerset jane te forta nga materiali qe nuk korodohet (nuk ndryshken). Madhsia komplet: 165mm
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »