SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Aparat Digjital | SAMSUNG | EC ST66ZZBPBE
Çmimi :
€109.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '14
ID e produktit :
48512
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SAMSUNG | EC ST66ZZBPBE
Aparat Digjital efektiv dhe me ndriqim të dobët
16.1 MP
5 x zmadhim Optik
LCD ekran 2.7"
thjerrëza të ndritshme 2.5
bateri mbushëse
Informata rreth publikuesit
TechnoMarket
Prishtinë
038540899
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »