SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Komplet I 9 kaqavidave elektronike
Çmimi :
€17.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
48515
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Komplet I 9 kaqavidave elektronike
Komplet I 9 kaqavidave elektronike plus, minus, torx me vrim dhe pa vrime. Te pershtatshem per profesione te ndryshme.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »