SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MINI multifunksional vegel pune 7 ne 1 me mini LED llamp nga PROSKIT
Çmimi :
€12.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
48517
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MINI multifunksional vegel pune 7 ne 1 me mini LED llamp nga PROSKIT
Kjo vegel pune kompakte me dorz qe hapet perbehet nga dana me maje, mini LED drite, sharre, kaqavide te drejt dhe kryq, hapes i shisheve, thike dhe rrethi per me vendos bashk me qelsa. Madhsia: 67x30mm (mbyllun), 104x53mm (I hapun). Pesha: 73g
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »