SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pastrus i majes se letkonit 5copa
Çmimi :
€11.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '17
ID e produktit :
48521
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pastrus i majes se letkonit 5copa
Kodi i produktit: D930147

Ky paketim me 5 copa pastrus lektoni eshte menyra me e mire per pastrimin e majeve te letkonit sepse nuk e gerrith majen dhe nuk e zvoglon jeten e majes siq e bejne pastruset tjere jo-origjinal respektivisht telat e kuzhines apo ngjashem.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »