SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pastrus I majes se letkonit
Çmimi :
€7.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
48522
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pastrus I majes se letkonit
Kodi i produktit: D930148

Ky pastrus lektoni eshte menyra me e mire per pastrimin e majeve te letkonit sepse nuk e gerrith majen dhe nuk e zvoglon jeten e majes siq e bejne pastruset tjere jo-origjinal respektivisht telat e kuzhines apo ngjashem. Nuk ka nevoje per uje sikur te shpuza, nuk i bjen temperatura nese pastrohet maja si dhe perndi eshte i paisun me material jo rreshqites, pra nuk rreshqet ne tavolin.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »