SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VGA shperndares nga 1 ne 2
Çmimi :
€16.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '17
ID e produktit :
48529
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VGA shperndares nga 1 ne 2

Kodi i produktit: 6688656

Kjo paisje mundeson lidhjen e monitorit ne 2 PC dhe anasjelltas por edhe 2 TV ne nje PC si dhe 1 PC me lidhe me 1 TV dhe 1 monitor. Permes nderprersit zgjidhet dalja 1 apo 2.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »