SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IP Kamerre rrjeti - interneti per monitorim ne shtepi,zyre etj.
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor '17
ID e produktit :
48543
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
IP Kamerre rrjeti - interneti per monitorim ne shtepi,zyre etj.

Kodi i produktit: D886406

Cmimi i saj : 78 euro.

IP Kamerre rrjeti - interneti per monitorim ne shtepi,zyre etj.
Plug and View! Kamere adekuate per monitorim e objektit, prodhimit, femive ne shtepi, personave me handikep (te meta) mandej kafsheve shtepiake qe jane vetun gjate dites ne banes, shtepi apo hapsira tjera. Gjersi e madhe e vezhgimit 1.7mm Lensi me 74,8 shkall. Software per PC/llaptop dhe funksionon edhe me Androit telefonat (Samsung, HTC, Nokia etj) dhe me Iphone. Edimax, perdorimi brenda ne objekt, Rezulucioni: max. 960p (1280x960) / 25fps, Objektiv: Fix, 1,7mm, 75°, Furnizimi: 5V/DC, Perparsit: Njeh levizjet para kameres, Bewegungserkennung, 1.3 Megapixel. Ne paketim jane: Kamera e internetit, adaptori i rrymes, Ethernet kabel, CD-ROM me software dhe dokumentacione te tjera te mjaftushme, Cloud ID kartel.

______________________________________________________________________

SPECIALE!!
Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha qytetet e Kosoves,
Nese porositni artikuj nje apo me shume artikuj me vlere permbi 100euro, posta eshte gratis!!
Nuk vlen per artikujt qe jane ne aksion (zbritje)
__________________________________________________________________

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Garancion ne cmim!
Artikujt e prodhusve tone qe ne i ofrojme, jane me te lirat ne treg,
Nese e gjeni te njejtin artikull me qmim me te lire, ne ua ofrojme po me te njejtin cmim.

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!
Pagesa e artikujve eshte e lehte dhe e pa komplikuar, ja beni postierit kur ua sjell paketen tek ju.

Shpenzimet e Transportit :
Në të gjithë Kosovën : 2.00 € deri ne 10 artikuj

www.blej24.com 
Lider i artikujve elektronik
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »