SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtek i rrymes intelegjent, WLAN me Iphone/Android
Çmimi :
€76.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
48545
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtek i rrymes intelegjent, WLAN me Iphone/Android

Kodi i produktit: F310880

Shtek i rrymes intelegjent ne te cilen mund te vendosen paisje te ndryshme elektronike por edhe ndriqim, keshtu qe permes Iphone, Ipad, Android Samsung, Sony, HTC etj. ka mundesi kudo qe te jeni me ndal apo aktivizu ate paisje qe e keini te vendosun ne kete shtek intelegjent. Poashtu, ka mundesi qe ne kohe te caktume te behet aktivizimi I paisjes. Mos u brengosuni me se a e keni te leshuar paisjen apo jo te ndalun, pasiqe e keni dal jashte nga shtepia.
Smart Plug eshte shume i shpejt dhe ne cdo kohe ne perdorim.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »