SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bartes I sinjalit HD deri ne 100m me 1 kabell LAN
Çmimi :
€167.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
48548
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bartes I sinjalit HD deri ne 100m me 1 kabell LAN

Kodi i produktit: F617563

Full HD percjelles i sinjalit deri ne 100m largesi vetem permes 1 kablli UTP (interneti) si dhe poashtu bartja e sinjalit Infra te kuq per komandim te paisjeve. Ky produkt inovativ pervec qe mundson bartjen e sinjalit Full HD deri në 100m, mundson poashtu komandimin e Resiverit (ndrrimin e programeve etj.) deri ne 100m largesi.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »