SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nintendo DS dhe 3 Lojra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '15
ID e produktit :
48563
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Nintendo DS Lite , nga Gjermania eshte ne gjendje shume te mire teknike.

Lojrat:

-Transformers Animated The Game
-DTM Race Driver 3
-My Sims Racing
Informata rreth publikuesit
Endrit
Prishtinë
044185571
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »