SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ultrazeri
Çmimi :
€2,250.00
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '17
ID e produktit :
48569
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ultrazeri i tipit ALOKA, me 2 sonda, sonda lineare 7.5 MHz, si dhe sonda sektore 3.5 MHz.
Ultrazeri eshte ne gjendje te shkelqyeshme
Informata rreth publikuesit
Vigan
Prishtinë
044193445
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »