SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Blackeagle
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator '14
ID e produktit :
48638
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Rapperi Blackeagle lanson te shtunen kangen e re Po Du
Blackeagle lansoj ma heret kangen e tij Rri me mu, Malli per atdhe, Hajt dhe Kangen e pare Knej e anej.
Krejt Kangt jan inqezuar te Studio Sopi-Records

Kanga Blackeagle - Po Du : www.youtube.com/watch?v=S8ws4BuiZFg&list=UUpGvEeW6jl6ur3Cz0gKBSzg 
Informata rreth publikuesit
Indeks
Prishtinë
000000000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »