SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Furrë | WHIRLPOOL | AKP 567 | IX | 01
Çmimi :
€279.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '14
ID e produktit :
48672
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Furrë montuese e pavarur multifunksionale
ngjyra inox (antifinger-kundër gërvishtjeve dhe shenjave të gishtërinjëve),
Komanda mekanike,
Kohëmatës digjital,
LED display,
8 programe,
Kapaciteti 60L,
Klasa energjetike A,
Derë me qelq të dyfishtë,
Dimensionet: (LxGJxTH) 59.5x59.5x56.4cm
5 vite Garancion
Informata rreth publikuesit
TechnoMarket
Prishtinë
038540899
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »