SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Frigorifer | WHIRLPOOL ART 486 | A+ | 6
Çmimi :
€429.00
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor '14
ID e produktit :
48678
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Frigorifer montues 1.77cm,
Kapaciteti total 282L (Frigorifer 201L + Friz 72L),
Sirtar Qelqi,
Sirtar të tejdukshëm për pemë dhe perime,
Sirtar në derë,
3 Sirtarënë frizë,
Derë në montim të dyanshëm,
Klasa energjetike A+,
Nature Fresh
Dimenzionet (LxGJxTh) 177x54x55.5cm
5 vite Garancion
Informata rreth publikuesit
TechnoMarket
Prishtinë
038540899
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »