SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Webhosting vetëm € 4,99/ Muaj + 1 Domain falas
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator '14
ID e produktit :
48716
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Çdo kompani/person mund të hostojë përmbajtjen e rrjetit të tyre të brendshëm, të jashtëm, faqen komerciale, faqen e korporatës etj, si edhe individë që duan të hostojnë faqet personale brenda qendrës së të dhënave të JUSAHOST, e cila është e sigurt, e besueshme, disponon server të rekuperueshëm, me rrezik të ulët ndaj avarive.

OFERTA JONË ËSHTË ME E MIRA NË TREG

PA FUND - GB HDD
PA FUND - GB Bandwidth
Domain Falas .com/.net/org
PA FUND - E-maila
1000 - MySQL Databaza
PA FUND - FTP Llogari
cPanel Paneli i Kontrollit
dhe shumë tjera...

€ 4,99/ Muaj
Ose 59.99 € Vjetore!

Shiko me shumë ose porositni direkt: www.jusahost.com/web-hosting/ 

Kontaktoni me ne: info@jusahost.com
Informata rreth publikuesit
JUSAHOST
Prishtinë
+41791226971
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »