SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KRIJONI RADION TUAJ vetëm 12,50€ /Muaj *OFERTË SPECIALE*
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '14
ID e produktit :
48719
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dëshironi të keni apo transmetoni radion tuaj në internet 24/7 pa ndërprerje pa kufizime në dëgjues atëherë kjo është oferta e duhur për ju!
Ne ofrojmë radio streaming (shoutcast) me parametrat me të mira në treg!

DISA NGA PARAMETRAT:

PA FUND - Dëgjues
128 Kbps Transmetimi
Transfer pa Kufi
DJ Menaxher
Auto DJ - 24/7
Intro Reklama
6 GB Hapsirë për Playlisten tuaj
WHMSonic Paneli i Kontrollit
24/7 Live Përkrahje
Statistika Live
DHE TË GJITHA TJERAT - PA FUND

Vetëm 12,50€ /Muaj *OFERTË SPECIALE*Për ta porositur dhe shikuar me detalisht: www.jusahost.com/shoutcast-radio/ 

ose kontaktoni me ne: info@jusahost.com
Informata rreth publikuesit
JUSAHOST
Prishtinë
+41791226971
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »