SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Smart Android TV Box, Quad Core, RAM 2G ROM 8G, 4.2.2
Çmimi :
€89.00
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor '14
ID e produktit :
48773
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Me Android TV e ktheni TV-në tuaj në Smart TV ku mund të shfletoni internetin si dhe të shikoni kanale shqip pa pagesë.

Funksionet kryesore...

- Instaloni aplikacionet e pëlqyera nga ju drejpërdrejt nga Play Store.
- Shiko filmat e fundit pa pagesë në formatin HD.
- Përkrah USB per shikimin e videove, fotove, punimin ne dokumente të ndryshme, etj..
- Shikoni pa pagese kanalet vendore dhe te huaja permes aplikacioneve te ndryshme qe ofron Play Store.

Karakteristikat:
Sistemi operativ: Android 4.2.2
Procesori: RK3188 28nm Cortex-A9 Quad core
RAM Memorie: 2GB
ROM Memorie: 8GB
Bluetooth
WiFi: Po, 2.4GHZ WiFi 802.11 b/g/n, LAN 10/100M Base-T
Perkrah MicroSD(TF) ,deri ne 32GB
Etj…

Në pako gjenden paisjet si në vijim:
Android TV Box
Telekomanda
1 HDMI kabëll
1 AV kabell
1 Adapter
Sipas kerkeses shtohet edhe mausi me WiFi

tel: 044997977
Informata rreth publikuesit
Pipo
Prishtinë
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »