SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
JONI-PARKET 044 164 047
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '14
ID e produktit :
48812
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Punojm dhe montojm te gjitha llojet e:
Parketit dhe Grryerjen e tyre.
Laminatit si dhe Riparimin e tyre.
Punimin e Shkalleve me Parket si dhe Laminat.
Riparime.
Kontakti:
Tel. 044 164 047
Viber. +4176 241 24 80
Informata rreth publikuesit
ART in
044164047
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »