SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bride's Dress (Fustan Nuserie)
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor '14
ID e produktit :
48827
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera fustanin e nuserise.
Eshte pune dore.
Eshte veshur vetem njehere deri tani.
Eshte qepur ne korrik 2014 dmth eshte i ri dhe i ruajtur.
Nr 40-42
Informata rreth publikuesit
Dashuri
Prishtinë
+37745528923
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »