SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Xbox 360
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shtator '14
ID e produktit :
48870
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Xbox 360 me 250 GB hard disk,
Hard diski e ka te instalume freestyle qe i mundeson ti donwlodoni te gjitha lojrat falas.
eshte shum pak i perdorum dhe jap garancion per te 3 muaj.
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Pejë
044119811
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »