SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fabrika për përpunimin e Gurit Dekorativ
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator '14
ID e produktit :
48917
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fabrika për përpunimin e Gurit dekorativ prodhon dhe shet për ju gurin me te veqant dekorativ dhe punimet me cilësore në treg mbështetur me një ekip të përgatitur dhe makineritë më profesionale ne Evropë. Në repartet e fabrikes tonë prodhohen dhe përpunohen Guri dekorativ të shumëllojëshme me dimensione trashësia prej 1cm deri 1m dhe gjatësia bëhet sipas porosisë se blerësit me shumicë dhe pakicë,
Guri dekorativ perdoret veshje të murit te shankut, të gjitha llojet terasave, zyrëve, shkalleve pushimorëve, kocka, anësor, fontana, dekorim oborri, tavolina,kamina, shankuj të shum llojeve të ndryshime etj.
Ne realizojmë qdo projekt zbatimi sado i madh dhe me kërkesa profesionale te jetë ndertuar. Cilësia e ketij Guri dekorativ mbështetur në kërkesen e klientit arrin deri në prefeksion. Ju ofrojmë qmime me interes për ju.
Ju mirpresum.
Informata rreth publikuesit
SETI COMMERC
Therandë
+38649370775
Zona industriale Shirok- Suharekë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »