SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi Mercedes Navigacion 2014
Çmimi :
€60.00
Kategoria :
Postuar :
29 Nëntor '15
ID e produktit :
48926
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bejm instalimin e CD DVD te navigacioneve te versionit me te ri 2014.
Ky navigacion permban te gjitha rruget rrugicat te Kosoves Shqiperis Maqedonis gjith ballkanit dhe gjith europes.
Perveq rrugeve permban edhe spitalet,hotelet,restaurantet,parkingat dhe shum e shum gjera tjera.
Per rruget e Kosoves kemi vetem tek disa modele.
Ndersa te gjitha rruget me te reja te Europes kemi per gjitha veturat qe e posedon Navigacionin me CD.
Keto foto jane ne Audi A6 dhe Mercedes ML
Per info me shum kontaktoni +37745579909 Viber
+37745533030
Web Faqja www.navigacion-ks.webs.com 
www.facebook.com/navigacionkosova 
Informata rreth publikuesit
Navigacion
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »