SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bicikleta femijesh USA origjinale
Çmimi :
€30.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '14
ID e produktit :
49022
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Eco Bicycle Shop prezanton ofertën e javës Biçikletë për fëmijë 3800 lekë dhe do të merrni një helmetë falas, për sigurinë e fëmijës tuaj gjatë pedalimit.

Biçikletat janë të markave më të mira amerikane dhe të përmasave të ndryshme, të përshtatshme për të gjitha moshat.


Mësoni fëmijën tuaj me një jetë aktive & të shëndetshme!

Tel. : +355 044502574

Cel. : 067 20 49164

Me festat e fundvitit Eco Bicycle Shop ofron;

20% - 30 % Zbritje per bicikletat Mountain Bike te markave;
-Schwinn
-Raleigh
-Giant
-Trek

30% - 40 % Ulje per Bicikletat e Femijeve
-BMX
-Raleigh
-Trek
-Schwinn

Nese do vizitoni Eco Bicycle Shop do te riktheheni perhere. Mbi 200 bicikleta amerikane, me cmimet me te lira ne treg. Nje pafundesi zgjdhjesh dhe servis/modifikim te perfshire ne cmim!

Tel. : +355 044 50 25 74

Cel. : 0672049164
Informata rreth publikuesit
Horina
London, United Kingdom
Tirane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »