SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bicikleta Mountain Bike - OFERTE
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '14
ID e produktit :
49024
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Eco Bicycle Shop shet bicikleta USA te markave me te mira me cmime te pakrahasueshme me trgun aktual.
Bicikleta Schinn, Giant, Gt, Pacific, Trek, Ross, Raleigh,etj. duke filluar nga 7000 lek te reja e deri ne 15.000 lek te reja.
EBS ndodhet shume afer qendres se Tiranes, perballe Vesa Center, tuneli ngjitur me BKT.
Ne dyqan jane te ekspozuar mbi 100 bicikleta te markave me cilesore dhe per te gjitha moshat.
Bicikleta per femije, mountain bike, city bike, pjese dhe aksesore per bicikleta, etj. Ne cdo moment mund te vini te vizitoni dyqanin tone, te parin ne Shqiperi per nga permasat dhe numri i bicikletave te ekspozuara, ku nje grup te specializuar mund t'ju keshillojne per bicikleten tuaj, dhe tipin e bicikletes qe ju pershtatet me shume.
Per cdo detaj te metejshem, vizitoni faqen tone te internetit; eco-bike.org/index.html,  ose kontaktoni me;

Valjon Pacani
Sales Manager
Mobile: 0672064796
Tel/fax: 044502574
Email: info@eco-bike.org
Web: www.eco-bike.org 
Adresa: Rr. Abdyl Frashëri , P.10/1
(Perballe Vesa Center )

Tel. : +355 (0) 44502574

Cel. : +355 (0)672049164
Informata rreth publikuesit
Horina
London, United Kingdom
Tirane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »