SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Reklamo me Bicikletat Ecovolis I-AD
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '14
ID e produktit :
49025
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ecovolis I-Ad, reklama ekologjike, inovative, me kosto te ulet:

I-Ad, Reklama ekologjike dhe punësimi i 10 të rinjve në mjedis!
Ecovolis I-Ad eshte një inisiativë e re për të reklamuar në mënyrë ekologjike, inovative dhe me kosto të ulët. Ndryshe nga reklamat lëvizëse të vendosura në makina të mëdha, autobusa apo taksi të cilat kanë një kosto shumë herë më të madhe karburanti dhe ndotje. Ecovolis I-Ad është unike, efikase në trafik dhe në zona këmbësorësh, ekologjike, e aftë për tu afruar me audienca të veçanta, për të çuar mesazhin e saj pa zhurmë dhe pa ndotur.

Reklamat lëvizëse janë më efikase se radio, televizioni dhe gazeta, përsa i përket kostove dhe aftësisë për të kapur audienca të veçanta. Një pikë e fortë e biçikletave reklamuese është fakti se ato janë të ndihmuara nga të rinjtë dhe të rejat që i pedalojnë, duke i dhënë veçantinë e reklamës "human poëered", pa lënë asnjë gjurmë ndotje në mjedis. Ndonëse janë biçikleta të përshtatura për peshë, këto biçikleta janë njëkohësisht të manovrueshme, të sigurta, të lehta dhe sigurojnë një prezencë dhe shikueshmëri mjaft tërheqëse si ditën edhe natën nëpërmjet ndriçimit ekonomik me bateri dhe llampa LED. Karakteristikë ndryshe e biçikletave reklamuese është dhe mundësia për të ngarkuar produkte, materiale promovuese dhe sfond të reklamës audio.

Ecovolis I-AD mundësia për të reklamuar lirë dhe për të ndihmuar në punësimin e gjelbërt! Nëpërmjet kësaj risie ne besojmë se do të arrijmë të ofrojmë një alternativë ekologjike, mjaft inovative dhe me kosto të ulët për të reklamuar jo vetëm biznese dhe produkte, por për të promovuar projekte dhe programe të shumta mjedisore dhe sociale që kanë buxhete të vogla dhe nevojën më të madhe për tu njohur nga publiku. Kjo nisëm synon gjithashtu punësimin e 10 të rinjve dhe të rejave të cilët do të pedalojnë bicikletat reklamuese nëpër rrugët e qytetit, duke siguruar një punë ekologjike.
Informata rreth publikuesit
Horina
London, United Kingdom
Tirane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »