SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AKG | Q350
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
3 Maj '16
ID e produktit :
49175
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ndegjuese me performance te larte
Me mikrofon te integruar dhe kontrollim te zerit
Jane te pershtashme per te gjitha llojet a Apple paisjeve por edhe produkteve tjera .
Quincy Jones Signature
Informata rreth publikuesit
AudioCenter
Prishtinë
049409919
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »