SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
JBL | Micro wireless
Çmimi :
€65.00
Kategoria :
Postuar :
3 Maj '16
ID e produktit :
49205
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
JBL | Micro wireless
Altoparlant me Bluetooth dhe me kabell
Poashtu edhe me bateri
Kohezgjatja e bateris eshte 5h.
Informata rreth publikuesit
AudioCenter
Prishtinë
049409919
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »