SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HARMAN KARDON | Nova
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
3 Maj '16
ID e produktit :
49207
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
HARMAN KARDON | Nova
Altoparlant portabel me bluetooth dhe kabell
Te pershtashme per PC , tableta , telefona , etj.
Informata rreth publikuesit
AudioCenter
Prishtinë
049409919
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »