SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SENZORA PARKINGU per te gjitha veturat
Çmimi :
€25.00
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik '16
ID e produktit :
49272
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Senzora parkingu profesional per qdo veture, kualitet i larte.

4 sensore, me detektim te objekteve 0 - 1.5 metra.
Sensivitet te larte, lajmerim me sinjal te zerit.
Sa me afer te jet objekti(rreziku), sinjali behet me i forte dhe lajmeron me shpejte.
Parandalon rreziqet perderisa jemi duke parkuar veturen.
Te qendrueshme ndaj ngrirjes dhe shiut.

Disponojm disa ngjyra: Kuqe, Bardh, Kalter, Hiri, Metalike, Gold, si dhe te Zez.

NE QMIM PERFSHIHEN:

1* Kutia kontrolluese (ku lidhen te gjitha pjeset)
1* Monitor me lajmerim me ze si dhe per matjen e distances ndaj objektit.
4* Senzora parkingu
1* Koke per burgi
1* Kabell per furnizim rryme

Tel" +37745661844

MUND TA NA KONTAKTONI EDHE NE VIBER.
Informata rreth publikuesit
Roleta Bliri
Drenas
044200070
Prishtinë - Drenas [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »