SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Traktor | Tumosan 8095
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor
ID e produktit :
49313
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tumosan 8095

- Motori: 4DT-39T195C
- Fuqia e motorit: 95 HP
- Aspirimi: Turbo Intercooler
- Numri i cilindrave: 4
- Volumi i cilindrave: 3,9 Liter
- Kapaciteti i rezervuarit: 115 Liter
- Filteri i ajrit: I thate
- Terheqja: 4x4 (4WD)
- Peshat e perparme: 10x40 kg
- Peshat e prapme ne rrota: 6x50 kg
- Gomat e perparme: 4WD - 380/70 R24, Gomat e pasme: 4WD - 420/85 R30
- Fuqia e ngritjes hidraulike: 6000 kg
- Shpejtesit: Synchromesh 12x12 me ndrues mekanik
- Pershtatje e timonit ne lartesi dhe thellesi, komplet me tabel instrumentale
- Kabin e lart transparente me izolim perfekt ndaj zhurmes
- Deluxe pilot ulese
- Ulese ndihmese
- Dritat e punes, 2 para, 2 prapa
- Dritat rotative
Informata rreth publikuesit
Agribau
Prishtinë
038748882
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »