SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Traktor | Tumosan 9115. MAXIMA (new model)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor '17
ID e produktit :
49315
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tumosan 9115. MAXIMA (new model)

- Motori: 4DT-41T*115C
- Fuqia e motorit: 115 HP
- Klimatizim automatik
- Radio CD
- Aspirimi: Turbo Intercooler
- Numri i cilindrave: 4
- Volumi i cilindrave: 4,1 Liter
- Filteri i ajrit: I thate
- Kapaciteti i rezervuarit: 160 Liter
- Shpejtesit: Cararo 24x24 me ndrues mekanik
- Terheqja: 4x4 (4WD)
- Aktivizim elektro-hidraulik i 4x4 dhe bllokades se diferencialit
- Fuqia e ngritjes hidraulike: 5000 kg
- 4x4 dalje hidraulike
- Kardani: Transmision i pavarur, PTO 540/540E, 750 o/min, aktivizim mekanik
- Toplink hidraulik, me komand edhe jasht kabines
- Ngritje e shpejt e levave (pollugave)
- Peshat e perparme: 14x50 kg
- Peshat e prapme ne rrota: 8x50 kg
- Kabin e lart transparente me izolim perfekt ndaj zhurmes
- Pershtatje e timonit ne lartesi dhe thellesi, komplet me tabel instrumentale
- Deluxe pilot ulese
- Ulese ndihmese
- Pershtatje teleskopike e retrovizoreve te jashtem
- Gomat e perparme: 380/70 R28, Gomat e pasme: 480/70 R38
- Dritat e punes, 2 para, 2 prapa
- Dritat rotative
Informata rreth publikuesit
Agribau
Prishtinë
038748882
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »