SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Traktor | Landini Land Power 165
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:16
ID e produktit :
49316
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Landini Land Power 165

- Motori: NEF 2V
- Standardi i emitimit: Stage III-A (Tier 3)
- Fuqia e motorit: 157 HP
- Aspirimi: Turbo Aftercooler
- Numri i rrotullimeve maksimale: 691
- Numri i cilindrave: 6
- Kapaciteti i rezervuarit: 260 Liter
- Filteri i ajrit: I thate
- Terheqja: 4x4 (4WD)
- Fuqia e ngritjes hidraulike: 8400 kg
- Ndrrues i shpejtesive me 6 shpejtesi apo Top-Tronic Elektronik
- Kabin me pamje totale ne 360°
- Pershtatje e timonit ne lartesi dhe thellesi, komplet me tabel instrumentale
- Deluxe pilot ulese
- Dritat e punes, 2 para, 2 prapa
- Drita te nates halogen
Informata rreth publikuesit
Agribau
Prishtinë
038748882
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »