SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Traktor | DongFeng DF454
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor '17
ID e produktit :
49322
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
DongFeng DF 454

- Motori: 4G33T
- Standardi i emitimit: Stage III-A (Tier 3)
- Fuqia e motorit: 45 HP
- Numri i cilindrave: 4
- Fuqia hidraulike ngritese: 900 kg
- Filteri i ajrit: I thate
- Shpejtesia para (km/h): ~36.5
- Shpejtesia prapa (km/h): ~14.1
- Gomat: Para 8.3-20, Prapa 12.4-28
- Frenimi: I lenget me disk
- Ndrrues i shpejtesive me 4 shpejtesi
- Kabin me pamje totale ne 360°
- Pershtatje e timonit ne lartesi dhe thellesi, komplet me tabel instrumentale
- Dritat e punes, 2 para, 2 prapa
Informata rreth publikuesit
Agribau
Prishtinë
038748882
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »