SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Traktor | Landini REX 70 - 120
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:15
ID e produktit :
49324
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Landini
REX 70 F/GE | REX 80 F/GE/GT | REX 85 F/GE | REX 90 F/GE/GT | REX 100 F/GE/GT | REX 110 F/GE/GT | REX 120 F/GE/GT

- Motori: Perkins
- Standardi i emitimit: Stage III-A (Tier 3)
- Fuqia e motorit: 78 - 110 HP
- Aspirimi: Turbo Intercooler
- Numri i cilindrave: 3 - 4
- Kapaciteti i rezervuarit: 40 - 65 Liter
- Filteri i ajrit: I thate
- Terheqja: 4x4 (4WD)
- Shpejtesit: Synchromesh
- Pershtatje e timonit ne lartesi dhe thellesi
- Deluxe pilot ulese
- Dritat e punes, 2 para, 2 prapa
- Driten rotative
Informata rreth publikuesit
Agribau
Prishtinë
038748882
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »