SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TRAKTOR SAME SOLARIS 55 DT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Prill '16
ID e produktit :
49358
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
51HP/37KW

Motori Mitsubishi Tier 3, 4 - cilindër, ftohje me ujë, aspirimi natyral ose turbo
Ndërruesi i shpejtësisë me sinkro-ingranim: 16 përpara + 16 prapa me kthetra dhe marrshin e sinkronizuar. Shpejtësia maksimale 30km/h
Timoni hidrostatik i pavarur
Qarkullimi hidraulik i pompës me kapacitet 30 litra/min për kukë, dhe 6 dalje të ventilave nën kontroll
Dhëmbëzori konik i aksit të përparmë me këndin e përsosur 57° dhe kapacitet të duhur oscilues
Bllokada elektrohidraulike për aksin e përparmë dhe të pasmë
Kardani PTO me shpejtësi standarde 540/540 ECO/1000 shpejtësi e poshtme dhe kardan të mesëm montues
Kuka e përparme me kapacitet 400 kg dhe kardanin e pavarur 1000 rpm
Informata rreth publikuesit
HAXHIJAHA
Rahovec
044604843
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »