SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
tenda dielli
Kategoria :
Postuar :
7 Tetor '14
ID e produktit :
49376
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Euro Tende ben prodhimin dhe monrimin e te gjitha llojeve te tendave :
Tenda dielli ,mbuloja ne konstruksione metalike ,cerada me printim ,cerada te kamioneve ,pvc te tejdukshme(xham) , tenda me motor dhe sensor te ndryshem ,tendat tona jan prodhim i albayrak turqi lider ne kualitet me 5vite garancion ne konstruksion 2 vite ne bez
(+377) 045 350 892 (+386) 049 248 502
euro_tende@hotmail.com
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
elvis
Pejë
049248502
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »