SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dekorime muri H.0122
Çmimi :
€17.00
Kategoria :
Postuar :
30 Shtator '13
ID e produktit :
4940
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zogjtë - simbolizojnë shpirtin e lirë të njeriut. Kush mban një bizhu në formën e një zogu dëshiron të theksojë se është një person që nuk e pëlqen robërinë dhe servilizmin…

- Sasia e dekorimeve në pako: 1 letër ngjitëse.
- Dimensionet e përgjithshme: 200cm x 15cm.

- Vendoset në çdo sipërfaqe të rrafshët.
- Lehtë për t’u vendosur.
- Të lehta edhe për t’u hequr.
- Të garantuara se nuk do mbesin mbetje në mur.


Ju poashtu mund të dërgoni edhe porosit tuaja personale, çdo dëshirë, dizajn është i realizueshëm. Në çmim është i përfishirë edhe transporti.
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »