SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten raftet dhe kukullat
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '14
ID e produktit :
49425
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pas mbylljes se biznesit, tani i shesim raftet dhe kukullat te cilat munde te ju nevoitetn per bizneset e juaja. Rraftet jane ne gjendje plotesisht te rregull, gjithashtu edhe kukullat. Kukullat mundeni te i bleni te gjitha apo varesisht se sa cope deshironi te i merrni Keto munden te shiten si ne Prishtine po ashtu edhe ne MItrovice e Vushtrri. Cmimi per kukulla eshte 2euro per cope. Cmimi per rrafte: Sipas marreveshjes Kontakti mundesisht me telefon: 049357565
Informata rreth publikuesit
sirah
Mitrovicë
0037745429940
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »