SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SAMSUNG | UE 40H6400
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor '14
ID e produktit :
49445
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Televizor | SAMSUNG 40’’ | 102 cm, Full HD, 3D, SMART TV,
ngjyra e zezë,
kornizë të ngushtë,
dirigjim me zë,
FHD 1080p, 400 Hz,konvertues nga 2D në 3D, procesor Quad Core,
AllShare play, Smart Hub 2014, apps on TV, movies & Tv shows, games, skype, social tv, web browser, screen mirroring,dirigjues smart, kompatibil për dirigjim nga smartphone,
WiFi të integruar, mundësi për të shiquar fotografi dhe filma nga USB, Ethernet, HDMI 1.4 x4, USB 2.0 x3,
Component hyrje (Y/Pb/Pr) x1, Composite In (AV) x1, Digital Audio Out (Optical) x1, Scart x1, RF In (Terrestrial/Cable input) x1, RF In (Satellite input) x2, CI+ 1.3 Slot x1, IR out, DTS Premium sound 5.1, 20w

2x 3D SYZE DHURATË
Informata rreth publikuesit
TechnoMarket
Prishtinë
038540899
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »