SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dekorime muri H.0229
Çmimi :
€34.00
Kategoria :
Postuar :
30 Shtator '13
ID e produktit :
4945
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zbukuroni muret e shtëpisë tuaj duke vendosur fjalën All-llahu Ekber. Bëjeni që sa herë ta shikoni atë të qetsohen zemrat tuaja…

Vërejtje marrur nga hoxhollarët: Para vendosjes së këtij dekori duhet pasur parasysh disa gjëra siq janë:
1. E ndalur vendosja e dekorit në vende jo të lejuara, p.sh. në muret e Wc, apo në vende ku shërbehet alkooli, apo në lokale ku shërbehen ndalesat tjera në islam, etj.
2. Vendosja e dekorit të jetë në lartësi të mjaftueshme dhe jo aty ku mund të nëpërkëmbet, d.m.th. nuk është e preferuar të jetë e vendosur nën kërthizë të njeriut.
3. Heqja e saj pas një kohe, duhet të mos hidhet në bërllog.


- Sasia e dekorimeve në pako: 1 letër ngjitëse.
- Dimensionet e përgjithshme: 150cm x 65cm.

- Vendoset në çdo sipërfaqe të rrafshët.
- Lehtë për tu vendosur.
- Të lehta edhe për tu hequr.
- Të garantuara se nuk do të mbesin mbetje në mur.
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »